Во велешката касарна собрани 43 крвни единици

Крводарителите од Велешко, втори во Македонија

Признанија за најхуманите, за 17 март

Среде месец ги снема лековите од квотата

За седум дена снег и мраз, девет скршеници во велешко

Лани во Велес помалку заразни заболувања отколку во 2016-та

Набавена нова гинеколошка опрема, пуштен во употеба рентген апаратот во Уред

Реакција за лоши услови на детско одделение на велешка Болница

Во ,,бункер,, во Болница чувани со години, стари неплатени партиципации

Од Нова година дежурствата во аптеките се на повик

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

2017-та е зад нас. Како ќе ја помните?

  • ми донесе многу убави моменти
  • што поскоро да ја заборавам
  • како и секоја друга
  • имаше и убави и лоши мигови
  • постар сум за една година
Резултати