Полицискиот час од утре, среда се укинува, од четврток работат терасите на угостителските објекти

Нова група македонски државјани, повратници сместена во хотел Монтенегро

Офицерската фамилија Миклош, од Велес

Полициски час во продолжениот празничен викенд од недела од 11 ч до вторник до 5 ч

Не е дозволено фотографирање за табло, препорачало Министерството за образование

Вардарски плански регион со нов, в.д. раководител Игор Андреев

Велешанец припадник на ЕБР е позитивен на ковид-19

Алпинисти со пајсер и чекан ги кршат карпите од Цуцка и го санираат одронот (фото)

Ален Калач ја доби годишната награда на Народна банка на Македонија, за млад истражувач

Вонредната состојба продолжена за 15 дена

Општина Велес субвенционира физички лица од подрачјето на Општина Велес за купен сончев термален и објавува

ЈАВЕН ПОВИК за субвенционирање на физички лица за купен сончев термален колектор за 2020 година Детали

Општина Велес субвенционира физички лица од подрачјето на Општина Велес за купен велосипед и објавува

ЈАВЕН ПОВИК за субвенционирање на физички лица за купен велосипед за 2020 година Детали

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Како го минувате времето дома во полицискиот час?

  • гледам тв
  • гледам серии на интернет
  • слушам музика
  • читам книга
  • играм игри, карти
  • разговарам на телефон
Резултати