Светот низ слики 09 -15.07.2018

Светот низ слики 02 - 08.07.2018

Светот низ слики 25.06 - 01.07.2018

Светот низ слики 18 - 23.06.2018

Светот низ слики 12 -17.06.2018

Светот низ слики 28.05 -03.06

Светот низ слики 21-27.05

Светот низ слики 13- 20.04.2018

Светот низ слики 07 -12.05

Светот низ слики 30.04 -06.05

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали ќе користите атобуски превоз, ако се воведе, за рекреација на езеро Младост?

  • да
  • не
Резултати