ЛЕД осветлување на автопатот на влезот во Велес од правец на Гевгелија (фото)

Педесет таблети за учениците од Велес кои не можат да следат онлајн настава

Сателитите на Маск, фотографирани и над Велес, кај Вршник

Опел корса, Пежо 208 и Киа телурајд автомобили на годината во Македонија, Европа и светот

МТВ со нови четири ТВ канали

Викендов часовникот оди еден час напред

Во Велес отворен шалтер за дигитални услуги

Ново поставените знаци на средина тротоар ќе се отстрануваат

Постојните кружни текови се најдоброто можно решение -тврди Коцевски

Лани, 2019-та ТрМр со рекордна читаност со 1,64 милиони читања

Општина Велес субвенционира физички лица од подрачјето на Општина Велес за купен сончев термален и објавува

ЈАВЕН ПОВИК за субвенционирање на физички лица за купен сончев термален колектор за 2020 година Детали

Општина Велес субвенционира физички лица од подрачјето на Општина Велес за купен велосипед и објавува

ЈАВЕН ПОВИК за субвенционирање на физички лица за купен велосипед за 2020 година Детали

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Како го минувате времето дома во полицискиот час?

  • гледам тв
  • гледам серии на интернет
  • слушам музика
  • читам книга
  • играм игри, карти
  • разговарам на телефон
Резултати