Нови две жртви од Велес, починати од компликации предизвикани од ковид-19

Од последици на ковид-19 почина поранешниот началник на СВР Велес, Игор Ангеловски

Разбојник од маркет на Којник го одзел дневниот промет

Нова десетта жртва за седум дена од ковид-19 на Инфективно одделение

Нови два смртни случаи на пациенти позитивни на ковид-19, на Инфективно одделение

Екс градоначалникот на Чашка обвинет дека не платил за изградба на пат, а средствата ги потрошил за други намени, по што изведувачот си наплатил плус трошоци за извршување

Жителка на Градско пријавилa дека познаник, извршил обљуба на ќерка и

Ноќеска нови три смртни случаи на лица позитивни на ковид-19, на Инфективно одделение

Опожарено возило марка „Ауди 5“ во сокакот спроти Пошта

Ноќеска починаа тројца пациенти позитивни на ковид-19, на лекување на Инфективно одделение

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали состојбата со ковид-19, го промени начинот на живот кај Вас?

  • да
  • не
Резултати