Колку трошат на патување Европејците

Секој вторник и среда, основците од Скопјe на прошетка до Велес со воз

Новите чекални на железничките станици без столици за патниците

Со грант од ЕУ обновени железничките станици во Велес и Чашка (фото)

Четири години затвор за турски бизнисмен кој во Македонија затаил данок од 5,1 милион денари

Саботна ноќна контрола на полиција и УЈП по угостителските објекти

Таксисите во Македонија лани минале 85 милиони километри

ЈКП Дервен набави ново возило за собирање смет

Прокисна спортската сала, прокисна новиот театар (фото)

Од вторник 15-ти мај пластични пари во апоени од 10 и 50 денари

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Дали ФК Борец 1919 ќе го мине баражот и ќе влезе во Прва лига?

  • да
  • не
Резултати