Светот низ слики 14-17.07

Светот низ слики 07 -13.08

Старите фотографии од Велес повторно пред велешани (фото)

Светот низ фотографија 31.07 -06.08

Поглед на Велес од Вршник ( фото)

Светот низ слики 24 -30.07

Поглед на Велес од Црна Џамија (фото)

Светот низ фотографии 17 - 23.07 2017

Возете внимателно, за живот се работи (фото)

Светот низ слики 10 -16.07

Дежурство на аптеките (АВГУСТ)

АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

Каква е културната понуда и забавата летово во Велес?

  • одлична, има се
  • никаква, нула
  • има по нешто, за сечиј вкус
  • од што има, одам во други градови
Резултати