Светот низ слики 18 -24.09

Петар Печков

Светот низ фотографија.

Што се се случуваше на планетата Земја а беше овековечено од фотографите.

Настани кои ја одбележаа седмицата зад нас. 

loading...

Поврзани »

Време е на маскембал
Светот низ слики 22 -28.01
Светот низ слики 12 - 18.02
loading...

Macedonian butterfly

Македонска пеперутка (Филигран од хартија) Уникатна врамена слика со македонски мотив. http://anicasoleva.com/Handmade/Product/macedonian-butterfly-paper-filigree-framed-picture

Posted by Anica Soleva - Уникатни подароци од хартија on Sunday, January 8, 2017


АКРЕДИТИВ ДООЕЛ
Друштво за сметководствени
услуги и финансиски консалтинг.
Тел: 071 390 738; 078 375 014
akreditiv14@gmail.com


АНКЕТА »

2017-та е зад нас. Како ќе ја помните?

  • ми донесе многу убави моменти
  • што поскоро да ја заборавам
  • како и секоја друга
  • имаше и убави и лоши мигови
  • постар сум за една година
Резултати